Teraz u nas ceny są niższe niż u konkurencji!

Program lojalnościowy dla stałych Klientów

Nasz program lojalnościowy powstał z myślą o stałych Klientach. Chcemy zwrócić uwagę na to, iż bycie naszym stałym Klientem ma wiele zalet. Aby było Ci u nas dobrze i komfortowo, możemy zaoferować Ci różne bonusy.

  • Promocje nie sumują się.
  • Przedłużenie pożyczki nie jest przeszkodą w otrzymaniu bonusu pod warunkiem dokonania płatności w terminie.
  • Program lojalnościowy obejmuje tylko pożyczki do 30 dni
Co 5 pożyczka - 50%

Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wziąć u nas i spłacić 4 pożyczki na dowolną kwotę. Jeśli spłacisz 4 pożyczki, piątą pożyczkę można uzyskać ze zniżką -50%. Możesz skorzystać z tej możliwości, gdy złożysz wniosek o kolejną pożyczkę, czyli piątą pożyczkę.

Pożyczka 1 Pożyczka 2 Pożyczka 3 Pożyczka 4 Pożyczka 5

Zwróć pożyczkę na czas - zdobądź bonus

Po spłacie pożyczki w terminie otrzymujesz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dogodnym momencie, jako zniżkę na prowizję. Bonusy można wykorzystać przy składaniu wniosku o kolejną pożyczkę. Bonus nie ma zastosowania przy spłacaniu pożyczki. 1 bonus ma wartość 1 zł rabatu na prowizję.

Kiedy spłacasz pożyczkę w terminie otrzymujesz bonus równy 2% od zaciągniętej kwoty pożyczki.

Na przykład pożyczka 3000 złotych, bonus - 60 punktów

Wybierz kwotę i okres pożyczki
0.00
0.00
0.00
0.00
Kontakt
Aktualności Credit.pl

Nordecum Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul. Grzybowska 4/13, e-mail:info@credit.pl. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy pod nr 0000552638, NIP: 5252614997, REGON: 361270895. Kapitał zakładowy w wysokości 1 000 000 zł. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim oraz w Kodeksie Cywilnym.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki 2500 zł na 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) - 319,14%, oprocentowanie stałe w skali roku - 9.73 %; prowizja – 292,50 zł; odsetki – 20 zł; całkowity koszt pożyczki - 312,50 zł; całkowita kwota do spłaty - 2 812,50 zł. Stan na 26.02.2019 r.

W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za zwłokę w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych) oraz podjęcia działań mających na celu zwrot Pożyczki przez Pożyczkobiorcę. W szczególności Nordecum Sp. z o.o. wezwie Pożyczkobiorcę do zapłaty zaległych kwot poprzez kontakt w formie telefonów, elektronicznych wiadomości tekstowych SMS oraz elektronicznych wiadomość mailowych. Przypomnienia te obciążane są opłatami zgodnie z Ramową Umową Pożyczki. Kosztami dochodzenia zwrotu Pożyczki na drodze postępowania sądowego zostanie obciążony Pożyczkobiorca.

W przypadku braku spłaty pożyczki bądź opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca może przekazywać dane Pożyczkobiorcy o zobowiązaniach do Biur Informacji Gospodarczej.

Chat z konsultantem