Informacje o Super Tysiak - Najlepsze firmy pożyczkowe

9 /10 644 opinie
Super Tysiak
1000zł
30 dni
MIN KWOTA:
-
MAX KWOTA:
1000
MIN OKRES:
-
MAX OKRES:
30 days
MAX RRSO:
20,5 %
PROWIZJA
108,21
OPROCENTOWANIE
16,85
RATA
1125,06 zł

Super Tysiak - recenzje

Przegląd usługi Super Tysiak

Super Tysiak to popularna w Polsce platforma porównująca usługi pozabankowe, która oferuje możliwość porównania wielu pożyczek online w jednym miejscu. Jej właścicielem jest znana warszawska spółka komandytowa o nazwie Rankomat, działająca w branży od 2008 roku. Oprócz usług porównywania finansów, Rankomat oferuje również szeroki zakres innych usług, takich jak ubezpieczenia samochodowe, nieruchomości, podróże, zdrowie, ubezpieczenia osobowe, porównania kredytów, pożyczek, oferty telekomunikacyjne i nawet ochronę środowiska wodnego.

Dzięki platformie Super Tysiak można szybko znaleźć oferty usług pozabankowych, które najlepiej odpowiadają naszym potrzebom. Każda oferta jest w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta. Możemy łatwo znaleźć interesującą nas ofertę, korzystając z intuicyjnego suwaka, który umożliwia wybranie żądanej kwoty pożyczki. Super Tysiak pozwala nam porównać propozycje różnych firm, takich jak Aventus Group, PolCredit, MDP Finance, Primus Finance, KIM Finance czy Miloan Polska. Co więcej, platforma działa przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu, dzięki czemu możemy porównywać pożyczki o dowolnej porze dnia.

Oczywiście, korzystając z profesjonalnej usługi pośrednictwa, klientom zapewniane jest pełne bezpieczeństwo w procesie pożyczania. Super Tysiak stosuje wewnętrzne kontrole gromadzonych danych oraz rygorystyczne procedury przechowywania i przetwarzania informacji. Dodatkowo, firma wykorzystuje zaawansowane metody informatyczne i fizyczne w celu ochrony przed nieautoryzowanym dostępem do swoich systemów. Wszystkie dane osobowe są przechowywane zgodnie z zasadami marketingu usług i towarów firmy oraz jej partnerów.

Koszty pożyczki w Super Tysiak

Oferta platformy Super Tysiak jest bardzo korzystna ze względu na brak zbędnych formalności, lecz jak prezentują się koszty pożyczki?

Porównywarka zestawia oferty różnych firm pozabankowych, dlatego ich oprocentowanie może być zróżnicowane. Dobrą informacją dla osób korzystających z serwisu po raz pierwszy może być to, że niektóre z nich pierwszej pożyczki udzielają za darmo, co dla klienta stanowi sporą oszczędność.

Weźmy po lupę przykładową pożyczkę - najniższa kwota, czyli pięćset złotych na trzydzieści dni przy promocyjnych warunkach spłaty. Całkowita kwota zobowiązania wyniesie 500 PLN, oprocentowanie stałe w skali roku (RRSO) to 0%, całkowity koszt pożyczki to 0 PLN (łącznie z prowizją wynoszącą 0 PLN i odsetkami również o wartości 0 PLN). Okres przez jaki obowiązuje umowa to 30 dni. Zgodnie z przedstawionymi danymi całkowita kwota do spłaty obejmie wyłącznie 500 złotych.

Oczywiście nie każdy pożyczkodawca daje taką możliwość swoim pierwszym klientom, jednak istnieje realna możliwość znalezienia oferty tego typu. Kolejnym kosztem, o którym należy wspomnieć jest kwota jaką klient musi przelać na konto podane przez Super Tysiak, podczas weryfikacji danych następującej po wypełnieniu formularza. Nie ma jednak powodów, aby się nią martwić, gdyż jest to wyłącznie jednorazowa opłata rejestracyjna o symbolicznej wartości.

Pożyczki dostępne w Super Tysiak

Super Tysiak oferuje różne rodzaje szybkich pożyczek pozabankowych online, popularnie nazywanych chwilówkami. To najczęściej wybierany typ pożyczek oferowany przez firmy pozabankowe. Są one często dostępne nawet dla osób z niższą zdolnością kredytową lub nieperfekcyjną historią kredytową, które mogą mieć trudności z uzyskaniem kredytu w banku. Spłata odbywa się w ciągu trzydziestu dni poprzez przelew na konto pożyczkodawcy, co daje wystarczająco dużo czasu na zwrot pożyczki. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie całej lub części otrzymanej kwoty w sposób umożliwiający szybkie pomnożenie finansów i spłatę pożyczki.

Dzięki platformie Super Tysiak można otrzymać pożyczkę w zakresie od pięciuset do trzech tysięcy złotych. Oprócz szerokiego wyboru pożyczkodawców i szybkiej procedury weryfikacyjnej, ogromnym plusem jest fakt, że nie trzeba podawać celu, na jaki są potrzebne pieniądze. Mogą one być przeznaczone na dowolny cel - bez względu na to, czy to jest nagły zastrzyk gotówki w trudnych momentach życia, spełnienie długotrwałego marzenia czy spłata istniejących zobowiązań.

Już przy pierwszym korzystaniu z platformy można złożyć wniosek o maksymalną kwotę, czyli trzy tysiące złotych. Ta sama oferta dotyczy zarówno stałych, jak i nowych klientów, a jeśli zdolność kredytowa pozwoli, nie tylko otrzymają oni pożyczkę w oczekiwanej wartości, ale również będą mogli korzystać z usług platformy zawsze, gdy zechcą. Istnieje także możliwość skorzystania z promocyjnych ofert.

.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Super Tysiak

Proces jest bardzo prosty. Najpierw za pomocą suwaka wybieramy interesującą nas kwotę, a następnie automatycznie obliczane przez kalkulator Super Tysiak wyświetlają się informacje dotyczące okresu spłaty, kosztu pożyczki i oprocentowania RRSO. Jeśli oferta wydaje się nam odpowiednia, wypełniamy wniosek o pożyczkę. Następnie przechodzimy przez krótką weryfikację danych, która polega na wykonaniu niewielkiego przelewu online. Pozostaje nam tylko czekać na akceptację wniosku przez wybraną instytucję pozabankową. Gdy zostanie zaakceptowany, pieniądze zostaną przelane na nasze konto. Może to nastąpić nawet w ciągu piętnastu minut od złożenia wniosku.

Formularz do wypełnienia znajduje się bezpośrednio na stronie Super Tysiak, co znacznie ułatwia cały proces - nie ma potrzeby szukania dodatkowych kwestionariuszy czy oświadczeń w Internecie. W formularzu klient musi podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail, adres zameldowania, numer dowodu osobistego, PESEL, obywatelstwo, kraj urodzenia, informacje o źródle dochodu oraz kilka dodatkowych informacji, takich jak numer konta bankowego, wykształcenie, liczba dzieci, status mieszkaniowy czy stan cywilny.

Po wypełnieniu wszystkich pól konieczne jest zaakceptowanie polityki prywatności i regulaminu Super Tysiak. Po wysłaniu formularza pozostaje nam tylko czekać na przelanie kwoty pożyczki. Należy jednak pamiętać, że firma nie oferuje możliwości otrzymania gotówki, dlatego ważnym kryterium jest posiadanie konta bankowego. Dodatkowe wymagania to ukończone osiemnaście lat, obywatelstwo Polski oraz stały dochód.

Wady i korzyści pożyczki w Super Tysiak

Korzyści

 • Elastyczność i przejrzystość platformy internetowej.
 • Dostęp do wielu instytucji pozabankowych w jednym miejscu.
 • Minimalna ilość formalności - wypełnienie formularza zajmuje około pięciu minut.
 • Szybkie przelanie pieniędzy na konto nawet w ciągu 15 minut.
 • Możliwość skorzystania z promocji.
 • Możliwość pożyczenia zarówno niższych, jak i wyższych kwot, nawet przy pierwszej pożyczce.
 • Brak konieczności podawania powodu złożenia wniosku.
 • Jasne warunki umowy.
 • Brak weryfikacji informacji w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) - indywidualne firmy pozabankowe się tym zajmują.
 • 14 dni na odstąpienie od umowy.
 • Cały proces odbywa się online.

Wady

 • Super Tysiak pełni jedynie rolę pośrednika - brak decyzyjności w kwestii przyznania pożyczki.
 • W niektórych przypadkach, pieniądze mogą nie zostać przelane na konto w weekend, co w sytuacjach kryzysowych może być pewnym problemem.

Informacje

SUPER TYSIAK DANE KONTAKTOWE

Wolska 88

01-141 Warszawa

Telefon: 22 270 00 00

Email: [email protected]

WWW: supertysiak.pl

GODZINY OTWARCIA SUPER TYSIAK

Dni robocze: 08:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziele handlowe: 10:00 - 18:00

Calculator

Representative example for a loan covered by a promotion:

The Annual Percentage Rate (APR) is 0%, based on the following assumptions: total loan amount of 1000 PLN, total amount to be repaid of 1000 PLN, variable annual interest rate (RSO) of 0% (Article 359 § 2(1) of the Civil Code - maximum interest), total cost of 0 PLN, including no commission, no capital interest, and a contract duration of 30 days.

Representative example for a loan not covered by a promotion:

The Annual Percentage Rate (APR) is 319.41%, based on the following assumptions: total loan amount of 1000 PLN, total amount to be repaid of 1125.06 PLN, variable annual interest rate (RSO) of 20.5% (Article 359 § 2(1) of the Civil Code - maximum interest), total cost of 125.06 PLN, including a commission of 108.21 PLN and capital interest of 16.85 PLN, and a contract duration of 30 days. Calculation made on December 18, 2022.