Szybkie pożyczki dla firm.

# Opublikowano 10.03.2023

min
Napisany przez napisany Jakob Zalevski

Czy szybka pożyczka biznesowa jest odpowiednia dla firmy?

Szybka pożyczka biznesowa stanowi dla firm szybką i łatwą alternatywę uzyskania potrzebnego finansowania. W przeciwieństwie do tradycyjnych pożyczek biznesowych, których zatwierdzenie może trwać kilka dni i tygodni, szybka pożyczka biznesowa jest formą szybkiego finansowania biznesu, rozpatrywaną znacznie szybciej, często w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

Szybkie pożyczki biznesowe zapewniają bardzo potrzebną gotówkę od razu, bez powolnego zatwierdzania, często w ciągu 24 godzin

W zakresie od 100 000 zł do 1 000 000 zł, ten rodzaj pożyczki jest odpowiedni dla MŚP z wcześniejszą złą historią kredytową lub jej brakiem.

Jak działają szybkie pożyczki dla firm?

Szybkie pożyczki dla firm są dostępne bez konieczności przeprowadzania kontroli kredytowej i w przeciwieństwie do tradycyjnych kredytów bankowych, nie mają stałych kosztów miesięcznych, ukrytego APR ani innych ukrytych płatności. Zaciągając pożyczkę, zgadzają się Państwo spłacać pożyczkodawcy procent od sprzedaży pochodzącej z kart kredytowych i debetowych, co oznacza, że spłacają Państwo pożyczkę, gdy klienci płacą Państwu. Oznacza to, że spłaca Pan więcej swojej szybkiej pożyczki biznesowej, gdy sprzedaż jest wysoka, ale nie musi Pan płacić tak dużo, gdy Pana firma odnotowuje spadek sprzedaży.

Czy szybka pożyczka biznesowa jest odpowiednia dla mojej firmy?

Jeżeli potrzebują Państwo szybkiej pożyczki biznesowej lub mają Państwo trudności z uzyskaniem kredytu w banku, szybka pożyczka biznesowa może być dobrym rozwiązaniem. Szybkie pożyczki biznesowe zapewniają bardzo potrzebną gotówkę od razu, bez powolnego zatwierdzania, często w ciągu 24 godzin. MŚP mogą uzyskać dostęp do tych pożyczek, nawet przy złej historii kredytowej lub jej braku, i nie ma żadnych niespodzianek - uzgadniają Państwo procent od swoich obrotów, który należy spłacać co miesiąc.

Jakie są zalety i wady szybkiego finansowania biznesu?

Zalety szybkiego finansowania biznesu:

  • Dostępne na elastycznych warunkach od jednego do 12 miesięcy
  • Przedsiębiorcy mogą wybrać, na co wydadzą pieniądze
  • Wnioski nie mają wpływu na ocenę kredytową
  • Dostępne dla firm ze złą lub małą historią kredytową
  • Szybkie pożyczki biznesowe są szybkie i łatwe

Wady szybkiego finansowania biznesu:

  • Są zazwyczaj droższe niż tradycyjne kredyty bankowe
  • Mogą powodować potencjalne znaczne zadłużenie
Spis treści
Czy szybka pożyczka biznesowa jest odpowiednia dla firmy? Jak działają szybkie pożyczki dla firm? Czy szybka pożyczka biznesowa jest odpowiednia dla mojej firmy? Jakie są zalety i wady szybkiego finansowania biznesu?